Csatlakozz hozzánk, mert a Magita Hotel téged „vár”!

Új Szállodavezetővel és megújuló fiatal, lendületes, jókedvű és összetartó csapattal várunk Téged az alábbi pozícióra: Szakács.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és jártasság
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • precíz, alapos és önálló munkavégzés
  • kreativitás, igényesség és rendszeretet
  • megbízhatóság
  • jó szervező és irányító készség
    vendég és minőségközpontú munkavégzés
  • kollégákkal való együttműködés
  • szállodaipar területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:

  • étlap, menü, napi ajánlat, díszétkezések összeállítása,
  • meglévő készletek, készételek felmérése, kezelése
  • nyersanyagok megrendelése,
  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása.
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása,
  • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása.
  • személyzet étkeztetése
  • a beosztások megírása
  • leltárazás ,készletelszámolás havonta
  • a rendezvények és alkalmak zökkenőmentes lebonyolításában maximális részvétel a konyha részéről
  • vendégek eseti kéréseinek teljesítése
  • együttműködés a szálloda valamennyi részlegével

Jelentkezésedet a direktor@hotel-magita.hu email címen várjuk szakmai önéletrajz csatolásával.

Telefonos érdeklődés: 0620/9276-383