Csatlakozz hozzánk, mert a Magita Hotel téged „vár”!

Új Szállodavezetővel és megújuló fiatal, lendületes, jókedvű és összetartó csapattal várunk Téged az alábbi pozícióra: Étterem vezető .

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és jártasság
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • precíz, alapos és önálló munkavégzés
  • kreativitás, igényesség és rendszeretet
    megbízhatóság
  • vendég és minőségközpontú munkavégzés
  • kollégákkal való együttműködés
  • szállodaipar területén szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • éttermi program kezelése
  • leltár készítése hónapról- hónapra. Elszámolások készítése
  • a felszolgálói csapat irányítása, a beosztások megírása
  • a rendezvények és alkalmak zökkenőmentes irányítása, az étterem teljes körű irányítása
  • vendégek eseti kéréseinek teljesítése
  • együttműködés a szálloda valamennyi részlegével

Jelentkezésedet a direktor@hotel-magita.hu email címen várjuk szakmai önéletrajz csatolásával.

Telefonos érdeklődés: 0620/9276-383